FIZJOTERAPIA I MASAŻ

Fitness klub EXUMAGYM™ to nie tylko lifestyle, treningi i topowe miejsce, ale przede wszystkim rozwój i zdrowie. EXUMAGYM™ działa holistycznie i kompleksowo – dla Ciebie i Twojego ciała. Z troską zadbamy o Twój relaks i odprężenie, kompleksowo i profesjonalnie rozwiążemy indywidualne zagadnienia związane z problemami ruchowymi czy bólami mięśniowo-stawowymi, a z zespołem trenerów personalnych zapewnimy w pełni holistyczną opiekę podczas Twoich treningów.

Masz cel? Z nami osiągniesz go szybciej! Zostań najlepszą wersją siebie już teraz!

MICHAŁ BARGLIK

Fizjoterapeuta, instruktor i trener personalny od 10 lat. Z Michałem zyskasz dużo pewności siebie, pozytywnej energii oraz motywacji, ab Twój trening był efektywny i satysfakcjonujący. Jego pasją jest Indoor Cycling, a motto jakie wyznaje to „Żyj chwilą! (No chyba że chwila jest smutna, wtedy żyj inną chwilą)”.

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny jest określany przez medycynę jako metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób – dotykających zarówno ciało, jak i psychikę. Jest zabiegiem leczniczym, polegający m.in. na:
rozluźnieniu napięć mięśniowych, zniwelowaniu tzw. punktów spustowych blokujących prawidłową funkcję obwodowego układu nerwowego, co z kolei przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych,
wzmocnieniu mięśni przez techniki pobudzające ukrwienie a tym samym odżywienie i dotlenienie nadmiernie osłabionych tkanek,
poprawieniu ślizgu tkanki podskórnej względem powięzi, co niweluje zaburzenia odkręgosłupowe rzutujące na bóle kończyn dolnych.

  • – 90 min/ 235 zł
  • – 60 min/195 zł

Masaż sportowy- potreningowy

Zabieg polecany zarówno zawodowym sportowcom jak i sportowcom-amatorom. Dzięki temu rodzaju masażu można wpłynąć na poprawę wyników sportowych. Jest to przede wszystkim zabieg który służy skróceniu czasu potrzebnego na regeneracje organizmu ale również przywraca wcześniejszą sprawność oraz siłę, polepsza krążenie krwi i limfy, zmniejsza napięcie mięśniowe powstałe po wysiłku.

  • – 60 min/195 zł

Masaż w jednostkach chorobowych

Masaż wykonywany jest przez rehabilitanta i połączony jest z elementami fizjoterapii. Fizjoterapeuta określa rodzaj masażu po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem i określeniem celu zabiegu. Do masażu pomocne będą wcześniejsze badania obrazowe lub historia choroby.

  • – 60 min/195 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż ten jest częścią fizjoterapii gdzie głównym celem jest redukcja stresu, przywracanie równowagi fizycznej i emocjonalnej pacjentów. Składa się z długich i płynnych ruchów. Stopniowo masaż jest silniejszy, dzięki czemu eliminuje napięte części ciała. Zabieg ten stosuje wykorzystanie technik masażu limfatycznego.

  • – 90 min/235 zł
  • – 60 min/195 zł

Masaż relaksacyjny- Ciepłymi olejkami

Do tego rodzaju masażu wykorzystywane są olejki aromatyczne oraz odprężająca muzyka. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego co jest pożądanym efektem osiągnięcia relaksu i odprężenia. Aromaterapia traktuje człowieka jako integralną całość, jej zabiegi mają na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu człowieka poprzez przywrócenie mu równowagi i pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych. Do masażu zapachowego wykorzystuje się odpowiednie kompozycje olejków indywidualnie dobieranych do potrzeb pacjenta.

  • – 90 min/235 zł
  • – 60 min/195 zł

Masaż twarzy

Zabieg przeznaczony dla osób ze skórą szarą, zmęczoną, źle odżywioną, zwiotczałą, niedotlenioną, pozbawioną elastyczności, jędrności i blasku. Szczególnie polecany osobą żyjącym w ciągłym stresie i przemęczeniu. Zalecany jest również profilaktycznie osobom chcącym jak najdłużej cieszyć się młodością swojej skóry.

  • – 30 min/120 zł
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość email. Dziękujemy.