FIZJOTERAPIA I MASAŻ

Fitness klub EXUMAGYM™ to nie tylko lifestyle, treningi i topowe miejsce, ale przede wszystkim rozwój i zdrowie. EXUMAGYM™ działa holistycznie i kompleksowo – dla Ciebie i Twojego ciała. Z troską zadbamy o Twój relaks i odprężenie, kompleksowo i profesjonalnie rozwiążemy indywidualne zagadnienia związane z problemami ruchowymi czy bólami mięśniowo-stawowymi, a z zespołem trenerów personalnych zapewnimy w pełni holistyczną opiekę podczas Twoich treningów.

Masz cel? Z nami osiągniesz go szybciej! Zostań najlepszą wersją siebie już teraz!

MACIEJ OSSOWSKI

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją misję w holistycznym usprawnianiu ciała realizuje w oparciu o ciągły rozwój nieustannie uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Inspiruje się technikami i metodami, według których ciało i umysł stanowią całość. Chciałby realizować ludzkie marzenia o sprawności i ciele wolnym od jakichkolwiek ograniczeń.

Małgorzata Szwedo

Gosia. Absolwentka Wydziału Rehabilitacji na AWF w Warszawie. Na co dzień całkowicie pochłonięta sportem. Aktywna fizjoterapeutka klubu żeńskiej koszykówki – SKK Polonia. Zajmuje się także rehabilitacją ortopedyczną w gabinecie fizjoterapii. W pracy stawia na zmotywowanie pacjenta do aktywnego udziału w rehabilitacji. Uważa, że kluczem do pozytywnych rezultatów terapii jest zrozumienie mechanizmu przebiegu kontuzji – z czego wynika i jak sobie z nią radzić. W przerwach od pracy zwiedza świat.

Terapia manualna/fizjoterapia

  • – 1 godz 175 pln/wizyta
  • – 10 godz 155 pln/wizyta
  • – 20 godz 140 pln/wizyta

masaż (relaks/klasyczny)

  • – 1 godz 150 pln/wizyta
  • – 10 godz 140 pln/wizyta
  • – 20 godz 130 pln/wizyta

masaż(relaks/klasyczny)

  • – 30 minut 100 pln/wizyta
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość email. Dziękujemy.